שירותים נלווים

חברת אילן קארגלס היא החברה הגדולה והמובילה בתחום זגגות הרכב בישראל ונחשבת כיום ובצדק, למומחית בכל הקשור לתיקון או החלפת שמשות מראות צד ופנסים לכל סוגי הרכבים, מרכבים פרטיים דרך משאיות, אוטובוסים ועד רכבות.

עם זאת מציעה החברה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים משלימים, וביניהם:

מנגנוני הרמה לחלונות
ברכב פרטי ממוצע קיימים 4 חלונות צד עולים ויורדים, בכדי לאפשר זאת מותקן בגוף הדלת מנגנון הרמה. המנגנון שחלקיו נשברים לעיתים כתוצאה משימוש חורג מהממוצע, או גופים זרים שנכנסים למנגנון ההרמה. אילן קארגלס מעניקה שירות תיקון או החלפה למנגנונים. בתחילה נבדקת האפשרות לשיפוץ המנגנון, או שיפוץ מנוע המנגנון, במידה ובבדיקת המעבדה נמצא שהתיקון לא מתאפשר, או שהבעיה עלולה לחזור על עצמה, מוצע ללקוח מגוון גדול של מנגנוני הרמה מקוריים ומותגים תחליפיים השירות למנגנונים החדשים ניתן כולל התקנה, באחת מתחנות השירות או בבית הלקוח.

על שיפוץ מנגנון תינתן ללקוח אחריות ל 3 חודשים, ואילו למנגנון חדש תינתן אחריות של חצי שנה.
גומיות
שמשות הרכב בד”כ מותקנות בתוך מסגרות גומי למיניהם. תפקידיו של הגומי העוטף את החלון שונות ומגוונות, לדוגמא בשמשה הקדמית הגומייה נועדה בעיקר למטרה אסתטית שנועדה להסתיר את המרווח שבין השמשה למרכב הרכב, בדלתות הרכב הגומיות משמשות לאיטום, וכמו כן מהוות מסילה עבור החלון הנפתח.
החברה מייבאת עשרות פרופילים של  גומי המאופיינים בגומי איכותי ושווה לגומי המקורי של הרכב.
זכוכיות מראה
בכדי למנוע שבר של בית מראת הצד, המראה ניתנת לקיפול, והיא בעלת גמישות מסוימת, כיום למעלה מ 70% של נזקי מראות הצד מאופיינות בשבר של זכוכית המראה. במקרה כזה אין צורך להחליף את כל בית המראה, החלפה שעלותה גבוהה, קיימת אפשרות להחליף רק את זכוכית המראה שנשברה.חברתנו משווקת זכוכיות מראה לכל סוגי הרכבים: פרטיים, מסחריים, ורכבי היסעים והן מוצעות למכירה ולהתקנה לפי דרישת הלקוח. המראות הן אופטיות ותואמות את הגוון ואת הקימורים של זכוכית המראה שנשברה.חומרי הגלם נרכשים מחברות אירופיות בעלות תווי תקן אירופיים. וחומרי הגלם נרכשים בזוויות קימור על פי תיקני יצרני הרכב.

מראות צד לרכב
אילן קארגלס מספקת שירות החלפת מראות צד לרכב, במלאי החברה קיימים מותגים מקוריים לצד מותגים חליפיים. כל מראות הצד המשווקות ומותקנות הן מראות העונות לתווי התקן הקיימים בישראל. מראות הצד כוללות את מנגנון ההזזה וכן את הפלסטיקה של בית המראה העוטף אותו.
לחברה יש מצבעה ומראות הצד המגיעות עם צבע בסיס (בדרך כלל שחור) נצבעות לגוון הצבע המתאים של הרכב תוך הקפדה על מספר הצבע הנכון של הרכב וביצוע צביעה בחומרים של חברת TOP COLOR העולמית.

מסגרות לחלונות
מסגרות לחלונות רכב, ניתן בד”כ למצוא ברכבי היסעים למיניהם, אוטובוסים, קראוונים, יאכטות, וכלי צמ”ה. המסגרות חלקן מיוצרות במפעלי החברה, וחלקן מיובאות וכוללות את גוף המסגרת (עשוי מסגסוגת אלומיניום) וכן את חלונות הזכוכית על מרכיביו.

בשנים האחרונות ניתן למצוא מסגרות אלומיניום המותקנות על גבי זכוכיות היקפיות. שמעלות את רמת האסתטיקה של הרכב, ומתמזגות עם גוף הרכב.

בחברה ניתן גם להזמין את שירותי התקנה של המסגרות הכוללות פתיחת של רכבים סגורים והתאמת מסגרות לא סטנדרטיות בהתאמה אישית.

דבקים
תעשיית הרכב עברה בעשור האחרון מייצור חלקי הרכב בהלחמות, לשימוש בהדבקות.
ברכב חדש קיימים אלפי חלקים אשר חיבורם לשלדת הרכב, מבוצע באמצעות הדבקות. כך גם שמשות הרכב הקדמיות והאחוריות וכן הדפנות הקבועות בצד הרכב, אשר בעבר היו מורכבות לגוף הרכב בעזרת פרופילים של גומי אשר תפקידם היה חיבור לגוף הרכב, ואיטום מכניסת נוזלים לרכב. הדבק הוא ממשפחת הפוליארתן אשר לאחר מריחתו וייבושו הופך לשכבת גומי שתפקידה להדביק ולאטום את הרכב. לדבק זה חשיבות רבה, הוא חייב לעמוד בתנאי קרינת UV, לחות, רעש, עמידות בפני קורוזיה, והכי חשוב, עמידות בעת תאונה ופתיחת כרית האוויר. שכן כל סיליקון ביתי רגיל מתפורר לאחר שסופג קרינה לאורך זמן.

בגלל החשיבות העצומה של איכות הדבק לבטיחות הנסיעה, אילן קארגלס, משתמשת בדבקים מקוריים בלבד.

מוצרי החברה כוללים מותגים מקוריים כגון SIKA, TOTAL, ן TERASSON כולן ספקיות של תעשיית הרכב בעולם.

מובילאיי (MOBILEYE)
עובדי החברה עברו הכשרה מיוחדת  של חברת מובילאיי ויודעים ליישם את ההרכבה של המכשיר בעזרת דבקים המקוריים, כשהמובילאיי עצמו יושב על השמשה הקדמית. במידה ונגרם נזק לשמשה הקדמית, עובדי החברה יודעים להעביר ולהרכיב את המובילאיי לשמשה החדשה ולבצע כיול המכשיר (צפו בסרטון).

כלי זגגות
באילן קארגלס ניתן למצוא מגוון רחב של כלי עבודה  הקשורים לתחום זגגות הרכב
כגון: אקדחי סיליקון, מכונות חיתוך, כבלים לחיתוך שמשות, כלים לפירוק ריפודי דלתות, שולחנות עבודה ועוד. בחברה מחזיקים מותגים מובילים המאושרים ע”י משרד הביטחון להתקנת שמשות, בתוך ההיצע הגדול שברשותנו ניתן למצוא כלי עבודה לטיפול ברכבים ממוגני ירי, וכן לטיפול באוטובוסים.

תיקון סדקים לשמשה ללא החלפת שמשה (REPAIRING) (צפו בסרטון)
אילן קארגלס היא הזכיינית הבלעדית של חברת Novus בישראל. חברה אמריקאית שפיתחה את הטכנולוגיה לתיקון  סדקים בעזרת מכשור מיוחד, ללא החלפת שמשה.  תמצית הפיתוח הטכנולוגי היא הזרמת חומר מיוחד בעל פרמטרים אופטיים זהים לזכוכית הרכב, אותו יוצקים לסדק וממצקים. תפקיד הנוזל, שהופך למוצק,  הנו לחזק את אזור הסדק בדומה לפעולת ההלחמה, וכן להעלים אופטית את הסדק.

הטיפול ניתן לסוגים מסוימים של שבר כגון נזקי כוכב, בועה וכדו’.
עובדי אילן קארגלס עברו הכשרות טכניות, והם בעלי כל האישורים המתאימים לביצוע תיקוני סדקים.

שירותים לליסינג והשכרת רכבים
חברתנו מתמחה במתן שירות לענף הליסינג וההשכרה, בגלל אופי ההסכם בין חברות הליסינג מול לקוחותיהם, בעל הרכב זכאי לרכב חליפי בכל תקלה של הרכב, מה שמחייב תגובה מהירה של בעלי מקצוע, .
בעת אירוע של שבר שמשות, מועברת קריאה למוקד תיאום טכני בחברתנו, אשר מקפיץ מיידית ניידות שירות לטיפול באתר הלקוח.
גם חברות הליסינג והשכרת הרכבים המובילות בארץ נעזרות בשירותי חברת אילן קארגלאס. בכל נזק שנגרם לשמשות או למראות באחד מרכבי החברות.

עבודה עם מוסכי פחחות
לצד שירותי זגגות הרכב, אילן קארגלס עובדת עם מוסכי פחחות שמשלימים את עבודת הזגגות במקרים של פגיעות שמשה קשות בשילוב פגיעה בפח הרכב.
במקרים בהם יש פגיעה בפח הרכב אך לא בשמשה והפחח צריך לפרק את השמשה על מנת לעבוד על הפח. חברת אילן קארגלס תבצע את עבודת הפירוק לפני עבודת הפח, ואת עבודת ההרכבה של השמשה בסופה.
בגלל חוסר הניידות של הרכב הפגוע, השירות כולל הגעה למוסך הפחח, ומתן השירות בחצר הפחח, השירות כולל פירוק התאמה והרבת שמשה חדשה.
בנוסף, במקרה של תאונות ופגיעות פח בצידי הרכב, בהם שמאי הרכב מאשר החלפת דלתות במסגרת האירוע, אילן קארגלס מבצעת שירות העברת כל אביזרי הדלת הפגועה לדלת החדשה.

עבודה עם רכבת ישראל, משאיות ותחבורה ציבורית
אילן קארגלאס מובילה את תחום זגגות הרכב גם בכל הקשור לחברות ההיסעים בארץ. החברה עובדת עם חברות ההיסעים הציבוריות מהמובילות במשק, כגון אגד, אפיקים, דן תחבורה, , מטרופולין, סופר בוס , קווים ועוד. הטיפול באוטובוסים נעשה בחניוני חברות ההיסעים ע”י צוות מקצועי שעבר הכשרות נקודתיות בתחום, ומיכשור מיוחד המותקן על גבי משאיות קלות .
חברתנו נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם, בתחום התקנת שמשות לרכבי הסעים והיא מתקינה אלפי שמשות בכל שנה.
והיא יבואנית שמשות מקוריות וחליפיות של שמשות לענף ההיסעים. חברת אילן קארגלס היא המפיצה הבלעדית של חברות PILKINGTON מפינדלנד שהיא יצרן השמשות המוביל בעולם לתחום ההסעים.
לצד החברות הציבוריות עובדת אילן קארגלאס גם עם חברות היסעים והובלות מהמגזר הפרטי והעיסקי
.חברת אילן קארגלס בע”מ היא מעניקה באופן בלעדי שרות לרכבת ישראל, השירות ניתן במוסכי רכבת ישראל, ועובדי החברה אושרו על ידי התקנים המחמירים של חברות בינלאומיות לבניית רכבות.
חשוב לציין כי אילן קארגלס היא המשווקת הבלעדית של חברת צ’יינה מוטורס, היבואנית של המותג יוטונג. וכן מחזיקה שמשות מלאי של שמשות מקוריות לדיגמי מרכבים , הארגז, איריזר, סנסנדוגי, גולדן דרגון ודגמים נוספים המיובאים לישראל.

אילן קארגלס מעניקה מגוון שירותים מלא במקרה של נזק לאוטובוסים, שרות הכולל פחחות, זגגות, אספקת כל סוגי החלפים, החברה עובדת בהסדרי ביטוח עם כל חברות הביטוח וסוכניות המתמחות בתחום כגון רמות, ק”ש, סקוריטס, רלי בע”מ, מרכז הגליל, אריק שוורץ, דורון לדר.

איך נוכל לעזור לכם?
יש לכם כיסוי שמשות/מראות צד/פנסים? לחצו כאן

צריכים הצעה שאינה במסגרת הכיסוי? חייגו *6620 מכל טלפון
או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מראות צדפנסים
תמונת נזק (אופציונלי)
*נא להעלות רישיון רכב מלא (לא מקופל)

תודה על פנייתך נציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

en ENG