שמשות ממוגנות ע"י פוליקרבונט

כחלק מרצון החברה להעניק שירות מקיף לכלל לקוחותיה, חברת אילן קארגלס מספקת שירותי מיגון לשמשות של רכבים ממשלתיים, רכבי צבא, משטרת ישראל, מערכות בטחון שונות ותושבי יש”ע.
מיגון שמשות מתחלק לשתי רמות מיגון שונות: מיגון שמשות נגד אבנים ובקבוקי תבערה או מיגון שמשות נגד ירי.

מיגון נגד אבנים ובקבוקי תבערה
מיגון זה מתבצע בעזרת ציפויים חיצוניים או החלפת החלונות בפולי קרבונט, חומר פלסטי שקוף המוכר כ SHEET LEXAN MARGARD .
המיגון כולל חלונות בעובי של 6 מ”מ במקום 3.2 מ”מ של חלון הזכוכית,, חומר מאופיין בגמישות וחוזק שיודעים לספוג אבנים ובקבוקי תבערה במהירויות של מעל 100 קמ”ש. מאחר והחומר שוקל פחות מזכוכית, עובי שכזה עדיין עומד ברמת הסבילות של דלת הרכב.
תושבים שמקום מגוריהם נמצא באזורי עימות וקיימת סכנה של זריקות אבנים ובקבוקי תבערה, זכאים לבצע מיגון זה והוא ניתן להחלפה אחת ל 3 שנים .
המיגון מבוצע בסניפי אילן קארגלס חולון, באר שבע וירושלים.

איך מקבלים אישור לביצוע מיגון?
בכדי לקבל אישור למיגון הרכב, יש להצטייד בתעודת זהות, רישיון רכב ואישור תושב אותו מקבלים מהמועצה המקומית. עם המסמכים הללו, ניגשים למשרד הרישוי על מנת לקבל טופס הפנייה למיגון.
את הטופס יש לשלוח לאילן קארגלס במייל או בפקס ולתאם מועד התקנה.
לביצוע ההתקנה יש להגיע עם הרכב לאחד מסניפי אילן קארגלס [חולון, ב”ש או ים] ולאחר ביצוע המיגון
יש להגיע עם הרכב למכון הרישוי לעדכון ובדיקת תקינות המיגון- שירות זה ניתן ללא תשלום על ידי הסניף המבצע רק לתושבי יש”ע.

פס הייצור המהיר שברשותנו, מאפשר ללקוחות יהודה ושומרון מענה מיידי ומניסיוננו תושבים רבים מנצלים את זכאותם לאחר אירועים ביטחוניים הכוללים פיגועי חבלה, ובמקרה זה זמן התגובה שלנו הוא קריטי מבחינת בעל הרכב. מה שהופך את אילן קארגלס לחברה היחידה בישראל
המספקת מיגון רכב באופן מיידי.

מיגון נגד ירי.
מיגון ירי לרכב הוא מיגון הכולל את גוף הרכב, בו מורכבות לוחות מתכת מרוכבת ושמשות המורכבות מלוחות זכוכית ולוחות פוליקארבונט. משקל מיגון לרכב פרטי ממוצע מגיע לעיתים עד אלף ק”ג, זה מצריך שינוי מבנה לרכב והוא מבוצע ע”י חומרי הדבקה וחומרים ייעודיים אחרים המותקנים בעזרת אמצעים טכנולוגיים מיוחדים.
מפאת תוספת המשקל החריגה, טכנית, לא כל רכב ניתן להסב לרכב ממוגן ירי. מעבר למגבלה הפיסית של המשקל, קיימת מגבלה חוקית במדינת ישראל האוסרת על אזרח פרטי למגן את רכבו במיגון נגד ירי. תקנה זו יצאה בתחילת שנות 2000, כתוצאה מכך שגורמים בעולם הפשיעה נסעו ברכבים ממוגני ירי, וכל ניסיון פגיעה בהם דרש כמויות גדולות של אמל”ח, שהוביל לפגיעת אזרחים חפים מפשע.
עפ”י החוק, היחידים שרשאים למגן את רכבם מירי, אלה גורמים או גופים המאושרים ע”י משטרת ישראל ומשרד הביטחון ביניהם: רכבי צבא ומשטרה, שגרירויות, דיפלומטים, גופי ביטחון שונים, משרד ראש הממשלה, אוטובוסים ומשאיות של חברות תשתית ושירותים מיוחדים.
את ההחלפה וההרכבה של השמשות ניתן לבצע באחד מסניפי אילן קארגלס ובתום תהליך ההתקנה, הרכב עובר ביקורת של מפקח מטעם משרד הביטחון המאשר את תקינות המיגון. רכב שעובר מיגון נגד ירי, מחויב לעבור הליך שינוי מבנה במשרד הרישוי.

למי בעיקר זה מתאים?

  • מוסדות מדינה צבא
  • קבוצות הסעות
  • תושבים מעבר לקו הירוק
  • זכאים מטעם המדינה
שמשות ממוגנות בעיקר מפני
בתחום זה החברה עובדת מול מוסדות במדינה כגון המשטרה והצבא וכן מול גורמים פרטיים בארץ ובעולם.
  • chacked ירי
  • chacked בקבוקי תבערה
  • chacked אבנים
איך נוכל לעזור לכם?
יש לכם כיסוי שמשות/מראות צד/פנסים? לחצו כאן

צריכים הצעה שאינה במסגרת הכיסוי? חייגו *6620 מכל טלפון
או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מראות צדפנסים
תמונת נזק (אופציונלי)
*נא להעלות רישיון רכב מלא (לא מקופל)

תודה על פנייתך נציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

en ENG