החלפת שבר שמשות

חברת אילן קארגלס עובדת בשיתופי  פעולה עם חברות הביטוח הגדולות והמובילות במשק ומספקת שירות שבר שמשות וכן כיסוי למראות צד ולפנסים למבוטחי החברות השונות, במתכונת של ספק משנה ניתן לרכוש כיסוי שבר שמשות ו/או כיסוי מראות צד ופנסים של אילן קארגלס כחלק מביטוח המקיף, ביטוח צד ג או באמצעות ספקי  שרותי הרכב השונים

תהליך אישור תביעה

במקרה של נזק לשמשה, יש לברר מול סוכן הביטוח ו/או חברת הביטוח האם כיסוי שבר השמשות נרכש בחברת אילן קארגלס. ישירות בפוליסת הביטוח או באמצעות ספק שרות רכב חיצוני לפוליסה..
במידה והשרות אכן נרכש באילן קארגלס, תופנו לטיפול שלנו ומרגע ההעברה, אתם בידיים הטובות והבטוחות ביותר שקיימות כיום בישראל.

כל שעליכם לעשות הוא לפנות למוקד השרות הארצי בטלפון: 03-6534444 או 6620*, או לאתר החברה ואנו נתאם עבורכם טיפול באחד ממוקדי השירות הקרובים לביתכם.

חשוב לדעת: על מנת לקבל שירות באחת מתחנות השירות שלנו, ראשית יש לפתוח קריאה במוקד השרות הארצי של אילן קארגלס באמצעות התקשרות טלפונית או לאחר כניסתך  לתחנת השרות ..
לאחר אישור הקריאה, הזגג במוסך יחליף את השמשה שניזוקה בשמשה חלופית. שמשה מקורית ניתן לקבל בהזמנה מראש של כיסוי ביטוחי ייעודי או בתוספת תשלום., כמו כן , ניתן לקבל את השירות בבית הלקוח בהתאם לכיסוי שנרכש.

לתשומת לבכם: יש להצטייד ברישיון רכב בתוקף וביטוח חובה.

החלפה ותיקון שמשות שבר לכל סוגי כלי התחבורה
חברת "אילן קארגלס" נותנת שירותי "כיסוי שבר שמשות" לחברות הביטוח השונות
  • chacked רכבים פרטיים
  • chacked רכבים מסחריים
  • chacked אוטובוסים
  • chacked רכבות
איך נוכל לעזור לכם?
יש לכם כיסוי שמשות/מראות צד/פנסים? לחצו כאן

צריכים הצעה שאינה במסגרת הכיסוי? חייגו *6620 מכל טלפון
או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מראות צדפנסים
תמונת נזק (אופציונלי)
*נא להעלות רישיון רכב מלא (לא מקופל)

תודה על פנייתך נציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

en ENG