שרות לקוחות וסוגי כיסויים

חברת אילן קארגלס עובדת בשיתופי פעולה עם חברות הביטוח הגדולות והמובילות במשק ומספקת שירות שבר שמשות וכן כיסוי למראות צד ולפנסים למבוטחי החברות השונות, במתכונת של ספק משנה ניתן לרכוש כיסוי שבר שמשות ו/או כיסוי מראות צד ופנסים של אילן קארגלס כחלק מביטוח המקיף, ביטוח צד ג או באמצעות ספקי  שרותי הרכב השונים

תהליך אישור תביעה
במקרה של נזק לשמשה, יש לברר מול סוכן הביטוח ו/או חברת הביטוח האם כיסוי שבר השמשות נרכש בחברת אילן קארגלס. ישירות בפוליסת הביטוח או באמצעות ספק שרות רכב חיצוני לפוליסה..
במידה והשרות אכן נרכש באילן קארגלס, תופנו לטיפול שלנו ומרגע ההעברה, אתם בידיים הטובות והבטוחות ביותר שקיימות כיום בישראל.

כל שעליכם לעשות הוא לפנות למוקד השרות הארצי בטלפון: 03-6534444 או 6620*, או לאתר החברה ואנו נתאם עבורכם טיפול באחד ממוקדי השירות הקרובים לביתכם.

חשוב לדעת: על מנת לקבל שירות באחת מתחנות השירות שלנו, ראשית יש לפתוח קריאה במוקד השרות הארצי של אילן קארגלס באמצעות התקשרות טלפונית או לאחר כניסתך  לתחנת השרות ..
לאחר אישור הקריאה, הזגג במוסך יחליף את השמשה שניזוקה בשמשה חלופית ,. שמשה מקורית ניתן לקבל בהזמנה מראש של כיסוי ביטוחי ייעודי או בתוספת תשלום., כמו כן , ניתן לקבל את השירות בבית הלקוח בהתאם לכיסוי שנרכש.

לתשומת לבכם: יש להצטייד ברישיון רכב בתוקף וביטוח חובה

אילו נזקים כלולים בשירות?
השירות מכסה את כל סוגי שבר לשמשות הרכב, ביניהם: סדק שנגרם מאבן, ניסיון פריצה, מכה כתוצאה מנסיעה לאחור, נפילת חפצים על הרכב וכדומה, למעט מקרים החריגים בכתב השרות המפורסם באתר החברה.

איפה ניתן לקבל את השירות?
לאילן קארגלס רשת תחנות שרות בפריסה ארצית ,הכוללת כ – 30 תחנות שרות מקריית שמונה בצפון ועד אילת שבדרום, כל הסניפים הם בעלי תעודות הסמכה מטעם משרד התחבורה ועומדים בכל התקנים הנדרשים לניהול סניף זגגות.

הידעתם, אילן  קארגלס היא חברת הזגגות הראשונה בישראל שהפעילה שרותי זגגות עד הבית. שירות פרמיום ייחודי זה מציע. צוות מקצועי שיגיע לאחר תיאום מראש למקום העבודה או לביתכם ויחליף את השמשה השבורה במקום הימצאות הרכב, כולל ניקוי ושאיבת הזכוכיות. כל זאת  ללא בזבוז זמן יקר וללא צורך בהגעה לתחנת השירות. לרשימת הסניפים המלאה לחצו כאן לתיאום שירות שמשות עד הבית חייגו אלינו 03-6534444 או 6620*

בשירותי זגגות לבית הלקוח יש לדאוג לדברים הבאים:
חניה מסודרת לטובת ניידת השרות וכן לרכב של המבוטח
מקום מקורה בימים בהם תנאי מזג האוויר קשים (גשם, שלג וכד’).
נקודת חשמל קרובה או בקרבת מקום – עד 30 מטר, לטובת ניקוי הרכב ושאיבת זכוכיות.

 

איך נוכל לעזור לכם?
יש לכם כיסוי שמשות/מראות צד/פנסים? לחצו כאן

צריכים הצעה שאינה במסגרת הכיסוי? חייגו *6620 מכל טלפון
או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מראות צדפנסים
תמונת נזק (אופציונלי)
*נא להעלות רישיון רכב מלא (לא מקופל)

תודה על פנייתך נציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

en ENG