אודות

אילן קארגלס הינה חברת זגגות הרכב הגדולה והמובילה בישראל. החברה הוקמה בשנת 1960 ע”י אילן דיין כעסק משפחתי, והיום מונה החברה למעלה מ 130 עובדים הפרוסים בסניפי אילן קארגלס בכל רחבי הארץ.
סניף החברה המרכזי נמצא בחולון ומשמש גם כמרכז ההתקנות הראשי.
משרדי החברה הינם בחולון ובהם מחלקת הנהלת החברה, מחלקת הכספים, מוקדי שירות ותפעול של החברה, מחלקת המכירות, רכש והמחסנים.
מלבד חולון, לחברה סניפים נוספים בתל אביב, ירושלים, באר שבע ואשדוד וסניף עתידי שהולך להיפתח באיזור הצפון.

מעת הקמתה ועד היום, חרטה החברה על דגלה שקיפות מול הלקוחות כערך עליון, זה לצד שירות מקצועי, חדשנות טכנולוגית ואינספור שיתופי פעולה עם החברות הגדולות במשק, מיקמו את אילן קארגלס כחברה המובילה בתחום זגגות הרכב בישראל.

מוקד שירות הלקוחות של אילן קארגלס, מספק מענה לכל מבוטחי החברה בכל נקודה בארץ. לקוחות הפונים אלינו, מגיעים למוקד ארצי טלפוני מממוחשב ומתקדם, המאפשר לנו לתת מענה מהיר ויעיל לכל פניה, גם בסניפים בבעלות אילן קארגלס וגם בתחנות הזגגות של קבלני המשנה הפרוסות בכל רחבי הארץ.

כמו כן, מאפשרת החברה שירות חדש ובלעדי- עד בית הלקוח! שירות המאפשר לכל לקוח להזמין ניידת מאובזרת עם זגגים מקצועיים עד למקום הימצאו. הזגגים של אילן קארגלס מגיעים עד בית הלקוח ומחליפים את השמשה ללא צורך בשינוע הרכב-כל זאת ללא בזבוז זמן יקר וללא הגעה למוסך.

חברת אילן קארגלס היא יבואנית השמשות הגדולה בישראל, רכש השמשות נעשה מול החברות הגדולות בעולם לייצור שמשות רכב, אילן מחזיקה את מלאי השמשות הגדול בישראל וביכולתה לספק מענה לכל סוגי כלי הרכב הנוסעים בכבישי הארץ.

אילן קארגלס הינה הזכיינית הבלעדית של חברת Novus האמריקאית העומדת מאחורי טכנולוגיה ייחודית המאפשרת תיקון סדקים בעזרת מכשור מיוחד ללא צורך בהחלפת השמשה.

איך נוכל לעזור לכם?

מחלקת שירות הלקוחות של “אילן קארגלאס” היא מהמתקדמות בארץ. לקוח הפונה לחברה מגיע אל שירות ה-“Call Center”,
מוקד ארצי טלפוני ממוחשב ומתקדם המאפשר לתת מענה מהיר ויעיל.באפשרותך להשאיר לנו את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

או התקשר מכל טלפון *6620

תודה על פנייתך נציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

en ENG